Визначились переможці

9 січ. 2019
Визначились переможці

Впродовж двох днів проходив І етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН України. 03 січня 2019 року учасники даного конкурсу на базі міського професійного ліцею виконували контрольні завдання з базових предметів, а 04 січня на базі Пашковецького НВК проходив захист учнівських наукових досліджень. Участь в даному конкурсі взяли 23 учні 9 – 11 класів з 12 закладів загальної середньої освіти району. Педагоги Староостропільського НВО, Сахновецької ЗОШ І-ІІІ ст. та Ладигівського  НВК підготували по 4 юних науковців, більшість з яких отримали призові місця на даному конкурсі. А педагоги Великомацевицького НВК, Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст. підготували відповідно 3 та 2 учасники,  інші заклади освіти по 1 учаснику. Більшість учасників даного заходу отримали призові І та ІІІ місця. Серед них 10 юних дослідників братимуть участь у ІІ (обласному) етапі даного конкурсу. В їх числі: Прокопчук Каріна (Самчиківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Фазлієв Володимир (Воронковецька ЗОШ І-ІІІ ст.), Царук Костянтин (В.Мацевицький НВК), Корнійчук Богдан (Ладигівський НВК), Передерій Ульяна (Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ст.), Слободенюк Роман та Рокоман Софія (Староостропільське НВО), Лавренюк Анна та Шпак Римма (Сахновецька ЗОШ І-ІІІ ст.) та Якобчук Тетяна (Іршиківський НВК). Підсумки проведеного конкурсу засвідчили про бажання юних науковців брати участь в наукових дослідженнях, відкривати таємниці природи та закони Всесвіту.