Напрямки методичної роботи

Тема, над якою працює наш методичний кабінет

«Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства»

Основні завдання діяльності РМК у 2020 році:

• Здійснення  психологічного, організаційно-методичного супроводу  впровадження Державного  стандарту початкової загальної освіти і Державного стандарту  базової  та повної загальної  середньої освіти.
  • Здійснення методичного супроводу впровадження до профільної підготовки учнів основної школи  та профілізації старшої школи.
  • Забезпеченя  психологічного супроводу усіх учасників навчально-виховного процесу, сприяння розвитку психологічно-соціальної служби  ЗЗСО, ДНЗ.
  • Створення умов для розвитку педагогічної ініціативи, самоосвіти й підвищення професійного рівня  педагогів.
  • Забезпечення розвитку системи підтримки творчих педагогів.
  • Удосконалення системи виявлення, вивчення професійних надбань педагогічних працівників, узагальнення й упровадження їхнього досвіду.
  • Підвищення рівня управлінської компетентності керівних кадрів освітніх установ.
  • Організаційно-методичний, інформаційний супровід розвитку освітніх систем навчальних закладів і закладів, які мають статус експериментальних.
  • Трансформація наукових ідей, інноваційних освітніх технологій у педагогічну практику.
  • Консультування педагогічних працівників з питань сучасного розвитку освіти, організації навчально-виховного процесу, досягнень психолого-педагогічних наук.
  • Організаційно-методичний супровід діяльності освітніх округів.
  • Інформаційний, організаційно-методичний супровід роботи освітян із обдарованими дітьми.
  • Координація діяльності РМК, РМО, ММО, ШМО та інших методичних формувань.
  • Забезпечення експертизи якості навчально-виховного процесу, організації науково-методичної роботи у навчальних закладах.
  • Інформаційно-методичне забезпечення проведення ЗНО.
  • Формування електронної бази даних щодо впровадження інноваційних освітніх технологій, ППД педагогами ДНЗ і ЗНЗ.
  • Оновлення районного банку ППД педагогічних працівників.
  • Проведення районного етапу фахових конкурсів, учнівських інтелектуальних і творчих змагань.
  • Консультативно-методична допомога педагогам щодо підготовки матеріалів на обласний етап професійних конкурсів, проведення районних семінарів.

Структурно-функціональна модель методичної роботи