ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «ЗДАЙ БАТАРЕЙКУ – ЗБЕРЕЖИ ДОВКІЛЛЯ»

7 черв. 2014
5 червня 2014 року відбулося нагородження переможців конкурсу

Залучення підростаючого покоління до вивчення стану навколишнього природного середовища, надання пропозицій щодо мінімізації згубного впливу відпрацьованих батарейок та інших використаних джерел енергії шляхом написання творів-роздумів – основна мета обласного заочного конкурсу «Здай батарейку – збережи довкілля», який був проведений Департаментом екології та природних ресурсів Хмельницької ОДА.

5 червня 2014 року, в  рамках Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, в актовій залі Департаменту відбулося нагородження переможців конкурсу. Слід відзначити, що переможцями цього заходу стали і учні нашого району. На свято були запрошені учениця 9 класу Григорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Денега Олександра (директор Соколовська А.С., керівник Лукашук Н.М.) та учениця 9 класу Пашковецького НВК Простапюк Ганна (директор Пшенична Л.Д., керівник Якимчук Н.М.). Переможці були нагороджені Дипломами ІІІ ступеня та отримали цінні подарунки.

Такі заходи привертають увагу світової громадськості до проблем навколишнього середовища, стимулюють розвиток екологічного мислення та екологічної культури в молодого покоління, роз'яснюють  важливість збереження довкілля.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у підкоренні нових вершин!