6 бер. 2014

Вібувся круглий стіл " Відлуння суспільних конфліктів у психіці та поведінці дітей"

За матеріалами круглого столу у науково-методичному журналі МОН України “Дошкільне виховання” (2014, № 2) опубліковано статтю “Вберегти дітей від нас самих" Ця стаття містить орієнтовну пам’ятку для педагогів і батьків “Дитина і суспільні колізії”, яку педагогічні колективи можуть доповнити, урахувавши особливості своїх вихованців і їхніх батьків. Пам’ятка допоможе дорослим набути необхідної душевної рівноваги, поводитись розважливо і вберегти психіку дітей від небезпечних перевантажень, навчати їх життєвої мудрості та толерантності, формувати у дітей імунітет до недобрих впливів.
5 бер. 2014

Кольори Шевченкової долі

В історії кожного народу є імена, які становлять його славу, велич і національну гордість. Саме таким і є для України ім'я безсмертного Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка.
3 бер. 2014

Вітаємо переможців та призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Протягом січня-лютого 2014 року в м. Хмельницькому проходив обласний етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. На інтелектуальних змаганнях наш район представляли 56 учнів. За підсумками журі 16 учасників стали переможцями. Ми вітаємо учнів-переможців, їх наставників, керівників навчальних закладів з перемогою на обласних олімпіадах. Зичимо здоров’я, наснаги, подальших успіхів у навчанні та творчій праці.
20 лют. 2014

70-та весна в Подільському краї

70 років переможним кроком Весна іде в бузковому вбранні. 70 років іде скрізь дні і долі Несе в долонях спогади й пісні. 70 років іде квітчасто й гордо, зі втіленням всіх заповітних мрій. О весна красна, ти ще не забула на Старокостянтинівщині тих жахливих днів?
19 лют. 2014

Вітаємо переможців обласного конкурсу МАН України

15 та 16 лютого 2014 року на базі Хмельницької гуманітарно педагогічної академії відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. Участь в ньому взяли 15 юних науковців з нашого району.
13 лют. 2014

Редакція газети "Шкільний світ" запрошує до співпраці

Редакція газети «Шкільний світ» (вкладка «Музичне та образотворче мистецтво в загальноосвітній школі» та «Мистецтво у дошкільному навчальному закладі) запрошує до співпраці вчителів мистецьких дисциплін, вихователів та музичних керівників дошкільних навчальних закладів.
13 лют. 2014

6 березня 2014 року відбудеться щорічний V Всеукраїнський форум «Вчитель – новатор». Захід проводиться компанією «Майкрософт Україна» за підтримки Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МО

Метою заходу є інформування освітян з сучасними передовими педагогічними та інформаційно-комунікаційними технологіями. Реєстрація відкрита до 26 лютого 2014 року

ЗНО-2014

5 березня завершується реєстрація на ЗНО-2014
13 лют. 2014

Готуємось до обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

15 та 16 лютого 2014 року в м. Хмельницькому відбудеться ІІ етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН України.
13 лют. 2014

Про строки, форми, зміст і підготовку державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2013/2014 навчальному році

Наказ МОН України від 29.11.2013 р. №1658