Літо - пора розваг та відпочинку

11 черв. 2014
Табір відпочинку з денним перебуванням на базі В.Керекешинської ЗОШ І ст.

Літо – пора розваг та відпочинку. Воно знову покликало учнів до дитячого табору відпочинку з денним перебуванням «Подолянчик» на базі Волице-Керекешинської ЗОШ І ступеня, головна мета якого  зробити цікавим та змістовним дитяче дозвілля.

З великим задоволенням діти відвідують табір, тому що тут панує атмосфера доброти та турботи, успіху та пізнання. Школярі завзято роблять зарядку, працюють у гуртках, ходять у походи та на екскурсії. Нещодавно відвідали місцевий ФАП, де познайомилися з професією фельдшера, навчилися міряти температуру та визначати зріст.        Подобаються малюкам заняття у гуртку «Ручки-чарівниці». Вони створюють неперевершені вироби з гофрованого паперу. Це різнокольорові квіти та диво-метелики.

З великим задоволенням відвідали у день Святої Трійці місцевий храм. Діти слухали молитви, освятили зелене зілля.

Також незвичайно пройшов у таборі День бантиків. Школярі не просто одягли банти, а кожен створив свій «дизайнерський» бант.

Однак найбільше сподобався похід на суничну галявину. Діти не просто милувалися прекрасними краєвидами та відпочивали, а й поповнили свій організм необхідними вітамінами.