В об'єктиві натураліста

28 січ. 2014
З метою формування громадської позиції, самореалізації внутрішнього потенціалу школярів, її підготовки до цілісного сприйняття сучасних екологічних проблем, свідомого розуміння процесів, що відбуваються в природі в результаті людської діяльності в навчальних закладах району був проведений районний етап Всеукраїнського заочного фестивалю «В об’єктиві натураліста». Для участі в конкурсі було подано 12 робіт із 12 навчальних закладів.

Відеофільм Староостропільського НВК, слайдофільм Поповецького НВК, фотороботи Сахновецької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Коржівської ЗОШ І-ІІ ступенів були направлені для участі в обласному етапі конкурсу.

Переможцями обласного етапу фестивалю стали:

• у номінації «Краща фоторобота» - Береженна Ольга, учениця 9 класу Коржівської ЗОШ І-ІІ ступенів (І місце) (директор Левчук Л.М., керівник Румак Т.О.);
  • у номінації «Кращий слайд-фільм» - Черноус Яна, учениця  класу Поповецького НВК (ІІІ місце) (заступник директора Костюк С.І., керівник Москалюк О.А.);
  • у номінації «Кращий відеофільм» - Кулинич Сергій, учень Староостропільського НВО (ІІ місце) (директор Лавріна О.С., керівник Чубенко Л.А.).

Вітаємо переможців конкурсу та їх наставників!!! Бажаємо творчої наснаги та подальших успіхів!!!