ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОЇ ОЛІМПІАДИ З ХІМІЇ!!!

3 лют. 2014
Вітаємо Бондар Наталію, Гловацького Владислава, Супурко Валентину

01-02 лютого 2014 року в м.Хмельницькому відбулася обласна олімпіада з хімії. Юні хіміки Старокостянтинівського району змагались і в умінні розв’язувати задачі, і в умінні виконувати практичні завдання. Із 29 восьмикласників області учениця Староостропільського НВО Бондар Наталія виборола ІІ місце, а Гловацький Владислав, учень цього ж навчального закладу - третє місце серед 27 одинадцятикласників області. Учениця 10 класу Воронковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Супурко Валентина виборола ІІІ місце серед 30 однокласників області. Слова вдячності вчителям хімії Староостропільського НВО Клубніцькій Н.В. та Воронковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Прокоп’юк О.М. за підготовку учнів до олімпіади та надані їм якісні знання. Директорам Лавріній О.С. (Староостропільське НВО) та Янковській Г.М. (Воронковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) вдячність за створення належних умов та підтримку обдарованої молоді. Вітаємо  переможців і їх наставників та бажаємо подальших успіхів!!!