ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОЇ ОЛІМПІАДИ З ГЕОГРАФІЇ!!!

3 лют. 2014
Вітаємо Лисичину Світлану, Швайко Володимира!!!

01-02 лютого 2014 року на базі НВК №9 в м.Хмельницького відбулася обласна олімпіада з географії. Старокостянтинівський район представляли учні Григорівської, Стецьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Губчанського та Пашковецького НВК. Юні географи виконували завдання і теоретичного, і практичного характеру. Із 28 дев’ятикласників області учениця Стецьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Лисичина Світлана виборола ІІІ місце, а Швайко Володимир, учень Губчанського НВК – друге місце серед 28 одинадцятикласників області. Слова вдячності вчителям географії Шевчук Л.О. (Стецьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) та Франчук А.П. (Губчанський НВК) за якісну підготовку учнів до олімпіади.  Директорам Ващуку С.С. (Стецьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)) та Чернезі С.А. (Губчанський НВК) вдячність за створення належних умов та підтримку обдарованої молоді. Вітаємо  переможців і їх наставників та бажаємо подальших успіхів!!!