Готуємо захисників Вітчизни

7 груд. 2018
Виховання громадянина – одне з найважливіших завдань сьогоднішньої школи. Це процес, який сприяє формуванню комплексу таких особистісних якостей і рис характеру, як патріотична свідомість, відповідальність і мужність, готовність працювати на благо Батьківщини, захищати та зміцнювати її міжнародний авторитет; повага до культури, звичаїв і традицій нашої країни.

З метою піднесення престижу та формування у молоді мотивації до служби у Збройних Силах України, активізації військово-патріотичного виховання у школі було проведено місячник військово-патріотичної оборонно - масової робити  присвяченого до Дня Збройних Сил  України  у Малочернятинській ЗОШ І-ІІ ст.. з 20 листопада 2018р. по 07 грудня 2018р.  проведено такі заходи:

1. Лекцію на тему: - «Роль і місце Збройних Сил України»; - «Значення військової служби та військового обов’язку в забезпеченні територіальної цілісності держави» - педагог - організатор Мазуркевич.А.А

2. Конкурс малюнків  до Дня Збройних Сил України

3. Виготовлення оберегів для воїнів-патріотів України, які виконують бойові дії в зоні антитерористичної операції

4. Відео «Боротьба за Дибальцево» - педагог – організатор Мазуркевич А.А.

5. Тематична виставка «Вони захищали Батьківщину»

6.Проведено виховні заходи класними керівниками:

Сотні експонатів, світлин, артефактів з війни, особисті речі військовослужбовців, стенди про волонтерську діяльність і військову доблесть земляків вивчали учні Малочернятинської ЗОi І-ІІІ ст..  під час  екскурсії до музею АТО в м.Старокостянтинові.