Підсумки ІІ етапу конкурсу МАН

19 лют. 2019
Підсумки ІІ етапу конкурсу МАН

На виконання  наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 04.12.2018р. № 502-од  «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України у 2018/2019 навчальному році» в кінці січня та на початку лютого 2019 року проведено в онлайн режимі виконання контрольних завдань учнями – учасниками ІІ етапу Всеукраїнського етапу конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН України, а 16 лютого на базі Хмельницької гуманітарно – педагогічної академії відбувся заключний етап даного конкурсу – захист учнівських наукових досліджень.  На  даний етап конкурсу подано 10 науково – дослідницьких робіт з 8 навчальних закладів району. Участь в заключному етапі конкурсу взяло 9 юних науковців. Кожен з них  пройшов три тури випробувань: отримав бали за заочне оцінювання своїх наукових досліджень, виконав контрольне завдання з базового  предмета та захистив свою науково – дослідницьку роботу.

Підсумовуючи всі три пройдених тури даного конкурсу, члени журі визнали переможцями тих учасників, які зуміли набрати в сумі 75 і більше балів. В цю категорію переможців ввійшли: Передерій Уляна – учениця 10 класу Миролюбненської ЗОШ І-ІІІ ст.  (науковий керівник Передерій Л.В.), а також Прокопчук Каріна – учениця 10 класу Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ст. (науковий керівник Король Л.Г.), які отримали відповідно 80,67 та 75 балів і здобули переможні ІІ та ІІІ місця. Досить близькі до перемоги були  Лавренюк Анна (Сахновецька ЗОШ І-ІІІ ст., науковий керівник Смірнова І.О.)  та Фазлієв Володимир (Воронковецька ЗОШ І-ІІІ ст., науковий керівник Прокоп’юк О.М.), які зуміли набрати відповідно 74,58б. та 73,33б.  Отримані досягнення це результат наполегливої праці як самих юних науковців, так і вчителів, які були їх науковими керівниками.  Така робота не може бути стихійною, епізодичною чи короткотривалою. Вона триває весь навчальний рік. Досвід переконує втому, що лише той може отримати бажаний результат, хто всупереч труднощам, долаючи наявні перешкоди та психологічні бар’єри впевнено, крок за кроком йде до поставленої мети.

Районний відділ освіти, молоді та спорту щиро вітає переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН України та зичить їм відмінних успіхів у навчанні,  подальших перемог і нових відкриттів у їх молодому житті.