Семінар-нарада заступників директорів з НВР

1 квіт. 2019
29 березня було проведено семінар-нараду заступників директорів з НВР з питань методичного супроводу завершення 2018-2019 навчального року та реалізації завдань Нової української школи.

Завідувач РМК Гунько Т.М. детально зупинилась на нормативних документах, які регулюють проведення державної підсумкової атестації.

Методисти усіх профілів проаналізували особливості підготовки тав проведення ДПА з усіх предметів, зокрема і в початковій школі. Ме Реп'юк Г.П. зупинилась на питанні особливостей навчання першокласників в умовах НУШ.

Під час наради було звернуто увагу присутніх на психологічний супровід підготовки здобувачів освіти до ДПА.

Методист РМК Лошак Н.Р. наголосила про  забезпечення комплексного інтегрованого підходу до подолання насильства та сприяння реалізації прав осіб шляхом проведення інформаційно - просвітницької роботи серед здобувачів освіти, батьків та педагогічних працівників; адміністрація навчальних закладів повинна постійно здійснювати моніторинг виконання наказу відділу освіти, молоді молоді  №494-до від 15.11.2018р. «Про реалізацію заходів у закладах освіти у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі»