Готуємось до початку навчального року

28 серп. 2019
Готуємось до початку навчального року

Традиційно, в переддень нового навчального року,  в районі проходять методичні об’єднання вчителів – предметників. 28 серпня 2019 року на базі міського професійного ліцею відбувся даний захід з вчителями трудового навчання та технологій. На їх розгляд винесено ряд актуальних питань, зокрема: про підсумки роботи методичного об’єднання за 2018 – 2019 навчальний рік,  про методичні рекомендації щодо викладання трудового навчання, технологій та креслення в 2019 – 2020 навчальному році, про використання хмарних технологій при викладанні трудового навчання, про план роботи методичного об’єднання на новий навчальний рік та інші. У висвітленні та обговорені даних питань взяли участь: методист РМК Слободян Ф.Ф., голова районного методичного об’єднання вчителів трудового навчання та технологій Фомович С.В., вчитель Веснянської ЗОШ І-ІІІ ст. Залевська К.І., вчитель Поповецького НВК Остапчук О.Р., вчитель В.Чернятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Баюн О.Д. та інші. В їх виступах зверталась увага на  необхідність формувати в учнів проектно – технологічну компетентність та цілісне уявлення про розвиток матеріального виробництва, роль техніки, проектування і технологій у розвитку суспільства; розвивати технологічні уміння і навички учнів; усвідомлення ними значущості ролі технологій як практичного втілення наукових знань; створення умов для самореалізації, розвитку підприємливості та професійного самовизначення  учня.

Кожен педагог сповнений творчим натхненням досягти очікуваних результатів у навчально – пізнавальній діяльності учнів відповідно програмних вимог: знаннєвих, діяльносних та ціннісних. Немає сумніву в тім, що їх практичний досвід роботи, набуті знання та рівень методичної підготовки сприятимуть їм у досягненні поставленої мети.