Тренінг заступників директорів закладів освіти з питань здійснення управлінської діяльності в умовах реформування освіти

27 вер. 2019
18-20 вересня відбувся тренінг заступників директорів закладів освіти з питань здійснення управлінської діяльності в умовах реформування освіти.

Нова українська школа – це грандіозний освітній проект, шкільна реформа, яку реалізує Міністерство освіти і науки України. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.

Відповідно до вимог Концепції «Нова українська школа» у серпні 2019 року районний методичний кабінет та Хмельницький ОІППО організували навчання регіональних тренерів, які забезпечуватимуть проведення тренінгів «Нова українська початкова школа: управлінський аспект» для директорів та заступників директорів закладів  освіти Старокостянтинівщини

У ході тренінгу учасники опрацювали важливі аспекти управлінської діяльності. Регіональні тренери Первак О. та Фурман Н. під час практичних занять і тренінгів із учасниками тренінгу розглянули такі питання:

-державно-громадське управління закладом загальної середньої освіти;

- організаційно-методичне забезпечення освітнього процесу в умовах НУШ;

- організаційно-методичний супровід діяльності учнів у НУШ, сучасні підходи до оцінювання навчальних досягнень учнів;

- проектний менеджмент в закладах освіти;

- забезпечення якості освіти і академічна автономія ЗЗСО.

Реформувати освіту необхідно, бо школа дійсно застаріла для сучасного суспільства. Сьогодні ми маємо шанс це змінити, бо реформи може забезпечити згуртована спільнота творчих людей, відповідальних, активних і підприємливих, якими себе показали учасники занять.

Всім дякуємо за співпрацю та позитивний настрій!