30 вересня в ЗЗСО проведено ряд заходів із нагоди відзначення Дня усиновлення

30 вер. 2019
30 вересня в ЗЗСО проведено ряд заходів із нагоди відзначення Дня усиновлення

30 вересня у Григорівській ЗОШ І-ІІІ ст. в рамках проведення заходів із нагоди відзначення Дня усиновлення відбувся конкурс малюнка "Тато, мама і я - щаслива сім'я". Участь у конкурсі  взяли учні чи не усієї школи.

На загальношкільній лінійці директор школи А.С.Соколовська зазначила, що захист прав та інтересів дітей, і, передусім, найуразливішої категорії ― дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, створення гідних умов для їх виховання та розвитку - є одним із пріоритетів державної політики України. Держава відповідає  за долю кожної дитини, яка опинилась у скруті, тому підтримує людей, які приймають у свої родини дітей даних категорій. Саме такі люди вселяють в дитячі душі і серця віру, надію та любов, роблять дитинство світлим і радісним.