Інновації в дошкільному закладі

15 лист. 2019
Науково-практична конференція, 14.11.2019 року

14 листопада 2019 року кафедрою теорії та методик початкової і дошкільної освіти
Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено
регіональну науково-практичну конференцію«Інновації в дошкільному закладі в умовах реформування освіти». Учасниками конференції стали наукові та науково-педагогічні працівники ВНЗ області, працівники Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА, методисти дошкільної освіти РМК, ММК, ОТГ, завідувачі, методисти, вихователі, спеціалісти ЗДО, педагоги, що працюють з дітьми із особливостями психофізичного розвитку, у тому числі за інклюзивною формою.
Під час пленарного засідання та роботи секцій «Сучасні технології підвищення рівня професійної компетентності педагогів закладів дошкільної освіти», «Впровадження інноваційних технологій у різних видах діяльності дітей дошкільного віку», «Використання інноваційних технологій в групах дітей з особливими освітніми потребами», було презентовано майстер-класи, міні-тренінги, перспективний досвід дошкільних навчальних закладів області та спеціалістів в галузі дошкільної освіти.

Нестечук Н.М., методист РМК, Клименко Леся Миколаївна, заступник директора з НВР Іршиківського НВК та Павловська Ірина Василівна, завідувач М.Чернятинського ЗДО - учасники конференції. Леся Миколаївна та Ірина Василівна - доповідачі на даному заході.