Вдосконалення педагогічної майстерності – шлях до успіху

15 січ. 2020
Вдосконалення педагогічної майстерності – шлях до успіху

Зимові канікули пора невеликого відпочинку школярів від напруженої розумової діяльності. Про те, цього не можна сказати про вчителів. Для них канікул немає, вони продовжують працювати над вдосконаленням своєї педагогічної майстерності. Це пора проведення предметних методичних об’єднань.

9 січня 2020 року на своє чергове засідання зібралися вчителі трудового навчання та технологій. Вони заслухали та обговорили ряд актуальних питань. Серед них:

- новітні технології проведення сучасного уроку. Підходи до оцінювання навчальних досягнень учнів;

-         стимулювання розумової діяльності  – шлях до соціалізації учнів;

-         формування професійної свідомості учнів на уроках трудового навчання та технологій.

Зміст цих проблем глибоко розкрили вчителі:Гавадзюк А.Й. (Сахновецька ЗОШ І-ІІІ ст.), Бузинар В.А. (Пеньківський НВК) та      Сидорова Н.А. (Пашковецький НВК). В обговоренні даних питань взяли участь: Бурлак Ю.І. (Бутовецька ЗОШ І-ІІІ ст.), Кирилюк М.І. (Староостропільське НВО), Шафарук С.І. (Радковецький НВК) та ін. Всі члени методичного об’єднанні були єдині втому, що необхідно змінювати підходи до проведення уроків трудового навчання, приведення їх у відповідність до вимог реформ освітньої галузі.  Методист РМК        Слободян Ф.Ф. в своєму виступі узагальнив результати участі учнів загальноосвітніх закладів району в ІІ етапі олімпіади з трудового навчання, звернув увагу на підготовку переможців до обласного етапу, а також проаналізував результати участі вчителів в обласному ярмарку педагогічних ідей та довів до відома присутніх план наступного заняття. Проведений захід сприятиме підвищенню ефективності та результативності навчальних досягнень учнівської молоді.