Тернистий шлях до перемоги

17 лют. 2020
Тернистий шлях до перемоги

16 лютого 2020 року завершився ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН України. Участь в даному конкурсі брали 12 юних науковців нашого району. Сумарна кількість балів складалася з трьох оцінювань членів журі: оцінка змісту та оформлення науково – дослідницької роботи, бали отримані за виконання контрольного завдання з базового предмету та оцінки за захист свого дослідження. Понад 19 балів із 25 можливих оцінені науково – дослідницькі роботи Сологуб Юлії (Воронковецька ЗОШ І-ІІІ ст.), Лавренюк Анни (Сахновецька ЗОШ І-ІІІ ст.), Бурківської Анастасії (Самчиківська ЗОШ І-ІІІ ст.) та Яцканич Олександри (Ладигівський НВК). З виконанням контрольного завдання найкращих результатів досягли Бурківська А.- 27,5 б., Сологуб Ю. – 27 б., Яцканич О. – 26 б.,  Панчук Олександра (Бутовецька ЗОШ І-ІІІ ст.) – 22,5 б. та Кравець Людмила (В.Мацевицький НВК) – 22 б. При захисті своїх досліджень найбільше балів зуміли отримати Коцупей Ольга (Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ст.) – 40 б., Сологуб Ю.  – 40 б.,  Кравець Л. – 39 б., Шемчук Вікторія (В.Мацевицький НВК) – 38 б. та Поважнюк Діма (Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ст. – 36 б.  Для отримання призового місця необхідно набрати в сумі 75 і більше балів. Досягнути призових результатів зуміли такі юні науковці: Сологуб Ю.  (9 клас) – 88 балів – ІІ місце, Бурківська А. (10 клас) – 81,2 бали – ІІ місце та Кравець Л. (11 клас) – 75,25 балів – ІІІ місце. Досить близькі до перемоги були Коцупей О. (75,25 б.), Яцканич О. (74,3 б.), Шемчук В. (73,3 б.) та Панчук О. (71,8 б.). В зв’язку з малою кількістю учасників наукової секції, в якій захищала свою роботу учениця 10 класу Коцупей О., вона не отримала призового місця, хоч змогла набрати понад 75 балів. Велика заслуга в отриманих результатах, безумовно, самих учнів, але першочергову роль відіграли вчителі – їх наукові керівники. Переможцям допомагали отримати призові місця Юдіна Людмила Іванівна – вчитель історії  Воронковецької ЗОШ І-ІІІ ст., Кузьмич Людмила Володимирівна – вчитель української мови і літератури Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ст. та Шевчук Надія Іванівна – вчитель української мови і літератури В.Мацевицького НВК.

Відділ освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації щиро вітає переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН України та бажає їм подальших творчих успіхів і вагомих перемог у навчанні та науково – пошуковій діяльності.