У навчальних закладах Старокостянтинівського району розпочалось навчання

2 вер. 2015
Цьогорічний сонячний першовересень щиро вітав барвами осінніх квітів, свіжістю оновленої школи, голосним дзвоником одинадцять першокласників, усіх учнів, учителів, батьків, гостей Миролюбненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

З щирим вітальним словом до усіх присутніх звернулася директор школи Катренюк Клавдія Володимирівна.

Присутні на святі голова Старокостянтинівської районної ради Коханюк О.В., керуючий справами районної ради Гречковський С.І., сільський голова Катренюк І.О., редактор газети «Життя Старокостянтинівщини» Омелянюк Т.В., представники військової частини  бажали всім миру, добра, гарних успіхів, творчих перемог, усіляких гараздів, навчання із захопленням та радістю.

Розпочалася зустріч відкриттям меморіальної дошки Яневичу В. А., який навчався в нашій школі і героїчно загинув у зоні АТО. Пам'ять про героя вічно житиме у наших серцях.