22 квіт. 2014

Розпочато дебюрократизацію школи

Відповідно до плану дій «100 днів Міністерства освіти і науки України» Міністерством робляться практичні кроки щодо відміни нормативних документів, які породжують невиправдану звітність загальноосвітніх навчальних закладів. Станом на 11 квітня вже скасовано 7 таких нормативних та інструкційних документів.
19 квіт. 2014

Конкурс "Колосок весняний - 2014" відбувся!

333 учні 1-11 класів району стали учасниками конкурсу "Колосок весняний - 2014".
17 квіт. 2014

Щодо участі у освітньому фестивалі «Інтерактивний світ знань»

Доводимо до вашого відома лист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України від 11.04.2014 р. №14.1/10-1086 «Щодо участі у освітньому фестивалі «Інтерактивний світ знань»».
17 квіт. 2014

Курси з питань охорони праці керівників освіти району

З 17 по 29 квітня 2014 року в приміщенні районного кінокультурного центру "Мир" керівники установ освіти району проходять навчання з питань охорони праці.
14 квіт. 2014

Проект для вчителів GLOBE

Пропонуємо вам долучитися до цікавого проекту «Мотивуй та заохочуй школярів до науки» (Motivate and Attract Students to Science). Сьогодні в проекті беруть участь 8 країн-учасниць GLOBE (Естонія, Кіпр, Греція, Чехія, Латвія, Голландія, Германія і Польща). Проект буде фінансуватися протягом трьох років (з жовтня 2013) програмою ЄС «Коменіус» (EU Comenius Programme).
12 квіт. 2014

12 квітня - день благоустрою населених пунктів

12 квітня навчальні заклади району приєдналися до проведення акції з благоустрою населених пунктів.
10 квіт. 2014

Конкурс з Веб-дизайну та комп'ютерної графіки

Вінницьким національним технічним університетом спільно з Вінницьким ОІППО проводиться Дванадцятий відкритий обласний конкурс з Веб-дизайну та комп'ютерної графіки.
7 квіт. 2014

Всеукраїнська акція " За чисте довкілля"

З початком весни уже традиційно проводиться акція “За чисте довкілля”.
7 квіт. 2014

Дванадцятий відкритий обласний конкурс з Веб-дизайну та комп'ютерної графіки

4 квіт. 2014

КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ

Виконуючи заходи загальнодержавної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки та відповідно до єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих заходів України 2014 року серед навчальних закладів Старокостянтинівського району проведено фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів «Козацький гарт».