3 лют. 2014

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОЇ ОЛІМПІАДИ З ГЕОГРАФІЇ!!!

Вітаємо Лисичину Світлану, Швайко Володимира!!!
3 лют. 2014

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОЇ ОЛІМПІАДИ З ХІМІЇ!!!

Вітаємо Бондар Наталію, Гловацького Владислава, Супурко Валентину
3 лют. 2014

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЮНАЦЬКОГО ЗАОЧНОГО ФЕСТИВАЛЮ «В ОБ’ЄКТИВІ НАТУРАЛІСТА»

Вітаємо переможців!!!
30 січ. 2014

Про затвердження орієнтовних вимог оцінюваня навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти

30 січ. 2014

Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з біології

Вітаємо з перемогою Гловацького Владислава!
30 січ. 2014

Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з педагогіки та психології!

Вітаємо Василюк Вікторію Вікторівну!
28 січ. 2014

В об'єктиві натураліста

З метою формування громадської позиції, самореалізації внутрішнього потенціалу школярів, її підготовки до цілісного сприйняття сучасних екологічних проблем, свідомого розуміння процесів, що відбуваються в природі в результаті людської діяльності в навчальних закладах району був проведений районний етап Всеукраїнського заочного фестивалю «В об’єктиві натураліста». Для участі в конкурсі було подано 12 робіт із 12 навчальних закладів.
28 січ. 2014

Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з математики

Вітаємо з перемогою Мельничук Анастасію!