20 лист. 2018

Переможці районної олімпіади з трудового навчання

17 листопада 2018 року відбувся ІІ етап учнівської олімпіади з трудового навчання. Участь в даному заході взяли 62 переможці шкільного етапу. Від 2 до 4 учасників олімпіади забезпечили вчителі трудового навчання з переважної більшості закладів освіти району.
19 лист. 2018

Підсумки районної олімпіади з біології

13 лист. 2018

Моє багатство-рідна мова

Щороку 9 листопада в Україні відзначається державне свято - День української писемності та мови. За православним календарем — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця — письменника-агіографа, основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі, мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.
9 лист. 2018

Єднання навколо мови

9 листопада всі охочі школярі та педагоги Старокостянтинівщини долучилися до масштабного флешмобу
7 лист. 2018

Наші перемоги у обласному конкурсі "70 років із туризмом"!

Твір Уляни Передерій, учениці 10 класу Миролюбненської ЗОШ “Дивовижна і непередбачувана Україна” увійшов до збірки “70 років із туризмом».
5 лист. 2018

Цікаві канікули учнів Пашковецького НВК

Шкільні екскурсії — чудова можливість дізнатися багато нового і цікавого про країну, в якій ми живемо. Це — спілкування з однокласниками і друзями в невимушеній обстановці, це ті події, які пізніше згадуються все життя.
1 лист. 2018

«Булінг як психолого-педагогічна проблема та шляхи її вирішення»

01.11.2018 р. в залі АПК проведено круглий стіл заступників (відповідальних) з виховної роботи та практичних психологів ЗЗСО на тему «Булінг як психолого-педагогічна проблема та шляхи її вирішення».
30 жовт. 2018

«ІСТОРИЧНІ ДЖЕРЕЛА, ЯК ЗАСІБ ФОРМУВАННЯ НАВКОЛИШНЬОГО ІСТОРИЧНОГО СЕРЕДОВИЩА»

На базі Ілляшівської ЗОШ І-ІІІ ступенів 30.10.2018р. проведено семінарське заняття вчителів суспільних дисциплін на тему: «ІСТОРИЧНІ ДЖЕРЕЛА, ЯК ЗАСІБ ФОРМУВАННЯ НАВКОЛИШНЬОГО ІСТОРИЧНОГО СЕРЕДОВИЩА»
29 жовт. 2018