4 квіт. 2019

Педагоги взяли участь у засіданні обласної студії на тему "Імідж сучасного вчителя"

1 квіт. 2019

Словесники Старокостянтинівщини на шляху освітньої реформи

28 березня в приміщенні районного культурного центру імені В.Ножки відбулося районне методичне об’єднання вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури, іноземної (англійської, німецької, французької) мови.
1 квіт. 2019

Семінар-нарада заступників директорів з НВР

29 березня було проведено семінар-нараду заступників директорів з НВР з питань методичного супроводу завершення 2018-2019 навчального року та реалізації завдань Нової української школи.
29 бер. 2019

Семінар вчителів природничо-математичного циклу

Підвищення інформаційно-комунікаційної компетентності вчителів природничо-математичних дисциплін
12 бер. 2019

Про проведення конкурсу дитячого малюнка Noosphere Space Art Challenge

ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», відділ STEM-освіти інформує, що до 1 квітня 2019 року кожна дитина у віці від 3 до 17 років включно може стати учасником конкурсу малюнка Noosphere Space Art Challenge.
5 бер. 2019

Відбулась презентація книги Дмитра Ліщука "Старокостянтинівський край у вирі Другої світової війни 1939-1945 рр."

Вчителі історії району відвідали презентацію книги Дмитра Ліщука "Старокостянтинівський край у вирі Другої світової війни 1939-1945 рр."
26 лют. 2019

Наказ на кращу модель закладу ЗЗСО

Наказ на кращу модель закладу ЗЗСО Наказ Хмельницького ОІППО від 25.02.2019 № 48-но "Про проведення обласного конкурсу на кращу модель закладу загальної середньої освіти"
21 лют. 2019

Готуємось до ЗНО

Запрошуємо усіх бажаючих на семінар-тренінг написання власного висловлювання до ЗНО з укр. мови та літератури, який відбудеться 2 березня 2019 року у Хмельницькому національному університеті.
19 лют. 2019

Підсумки ІІ етапу конкурсу МАН

7 лют. 2019

Об’єднаймося ж, брати мої!

Підведено підсумки ІІІ (обласного) етапу XVIII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням.