24 жовт. 2018

Натуралісти й науковці Хмельниччини провели ХІІ обласну дитячу науково-практичну конференцію юннатів і школярів

19 жовт. 2018

Серед духовних цінностей

Серед духовних цінностей, які у наш час набрали особливої актуальності, є милосердя, людяність, толерантність… Так, їх катастрофічно не вистачає, світ «збіднів» без ласкавих слів турботи про ближнього, без звичайного «прости».
18 жовт. 2018

Усі ми україці - козацького роду

Козаки – славні воїни та захисники рідної землі; безстрашні, горді, незламні; яскравий приклад мужності, героїзму, патріотизму; люди, нащадки яких з такою самовідданістю, самопожертвою боронять зараз на сході кордони нашої держави. Козацтво – це одна зі сторінок нашої історії, що сформували саме той волелюбний дух, який є індикатором нашої національної приналежності.
15 жовт. 2018

День Захисника у Ладигівському НВК

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України.
12 жовт. 2018

Юні знавці навчальних предметів

Обласні турніри
10 жовт. 2018

Графік районних олімпіад з предметних дисциплін у 2018/19 н.р.

Районні олімпіади пройдуть у жовтні місяці
9 жовт. 2018

Урок доброти до Всесвітнього дня тварин

1931 році у Флоренції на міжнародному конгресі прихильників руху на захист природи, що там проходив, було прийнято рішення щорічно 4 жовтня відзначати Всесвітній день захисту тварин. Дата проведення всесвітнього дня захисту тварин була вибрана не випадково. 4 жовтня - день пам'яті про Франциска Ассизького (помер 4 жовтня 1226), одного з найбільш шанованих у католицькій церкві святих. Франциск Ассизький вважається у католиків покровителем тварин, тому учасники конгресу і зупинилися саме на цьому дні…
8 жовт. 2018

Готуємось до конкурсу – захисту

5 жовт. 2018

У перший клас по-новому

Уже цього року найменші школярі Бутовецької ЗОШ, як і всієї України, розпочали навчання за новим стандартом. Акцент – на компетенціях і цінностях учнів. Основна мета шкільної реформи – висока якість освіти для кожної дитини. Сучасному суспільству потрібні саме ті люди, які не бояться ставити запитання, не бояться приймати рішення, не бояться нестандартно мислити. Саме це мають розвивати у школах.
2 жовт. 2018

Всеукраїнський день бібліотек

Є у вересні особлива дата – 30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек. Сучасна бібліотека – це не просто книгозбірня, а й відкритий кожному безмежний інформаційний світ; це храм духовності, до якого завжди можна прийти не тільки в пошуках істини, а й за розрадою, прагненням досягти душевної рівноваги. Для більшості людей бібліотеки – це частина їхнього життя